Liberalii buzoieni au început noul an în forță, urmărind să își consolideze organizațiile din teritoriu. La Nehoiu, în ședința Biroului Politic local  din 22 ianuarie  a fost aprobată în unanimitate cererea de adeziune a unui important om de afaceri din zonă.

Astfel, de marți seară, Mircea Ciprian Posea, cunoscut om de afaceri pe Valea Buzăului, a devenit membru cu drepturi depline al organizației PNL Nehoiu.

„Ne bucurăm că tot mai mulți oameni vin spre noi din convingere, că au încredere în principiile și valorile pe care le promovăm, în echipa noastră, care apără cu adevărat interesele nehoienilor”, a declarat Cristina Tănăsescu, președintele PNL Nehoiu.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.